Obrázek logo

Obrázek Informace
Black Books
Články
Dabing
Epizody
Herci
Hlavní stránka
Postavy
Seriál
Vedlejší role
Zajímavosti
Zákazníci

Obrázek Multimedia
Animace
Bonusy
DVD obaly
Kresby
Natáčení
Online kino
Titulky
Wallpapery

Obrázek Komunita
Návštěvní kniha
Odkazy
Přátelé
Redakce
Reklama
Výsledky anket
Web
Obrázek Anketa


Obrázek Anketa


Obrázek Koupit
Kostýmy aneb jak se obléká v Russel's Street - část 1/3

V prvním díle nosil Bernard hnědou košili, černé kalhoty a sako. V jednu chvíli si sako vyměnil za "o něco méně ležérní bundu" vytvořenou z účtů. Když šel za účetním, měl ještě černý kabát a červenou šálu. Fran nosila fialovou halenku a na ní červené sako. K němu měla ještě hedvábný šátek a nosila brýle. Manny se nejdřív objevil v saku, kabátě a červené košili, kterou ale později vyměnil za oranžovou. V nemocnici (i venku) nosil noční košili. Objevili se tu také policisté v uniformě, lékaři, zdravotní sestry, a fanoušci fotbalového týmu Millwall.

V nové práci se Manny představil opět ve svém černém kabátě, doplněným červenou košili, vestou a samozřejmě kalhotami. Ovšem můžeme také vidět jeho hnědou koženou bundu, kterou odívá i v dalších dílech. Bernard má jen své sako a kalhoty, ale tentokrát má modrou košili. Přes sako má občas i kabát. Fran se objevuje v tom samém, jako v prvním díle, tentokrát ale bez brýlí. Objevuje se tu i zákazník oblečený do trika "I LOVE BOOKS!".

V díle Grapes of Wrath se Bernard převlékne do své hnědé košile. Později je k vidění v červené košili. Fran nosí dvoje šaty, nejdříve růžové (ano, s tím výstřihem který si zvětšovala) a později, když jde na rande s čističem má šaty s květovaným vzorem. Manny si konečně natáhne jednu ze svých mnoha pestrobarevných košil a béžové šortky. Později se převlékne do trička s nápisem "ROYAL TRUX | VETERANS OF DISORDER" a do kalhot. Když jsou k Freddiemu, vezme si ještě károvanou flanelovou mikinu. Až otráví papeže, oblékne si jednoduché červené triko a opět béžové šortky. Z dalších postav tu můžeme vidět mnichy z Francie, a čističe. Ten nosí sako v hráškové barvě, k tomu má bílou košili, doplněnou opět hráškovou kravatou a holínkami. Když jde s Fran na rande, změní si vázanku.

Když se Bernard probudí s lehkou kocovinou, má na sobě fialovou košili, sako a kalhoty, později má i kabát a opět červenou šálu. Později si zlomí levou ruku a má ji v sádře. Fran má opět fialovou a červenou halenku, přes kterou má svůj pestrobarevný šátek. Později ji můžeme vidět v bílém županu a v růžových pantoflích. Nakonec dostane na krk zdravotní límec. Manny má po celou dobu svou hnědou koženou bundu a pod ní šedé triko. Barry Norris má obyčejný černý oblek, Gerald a Sarah mají typické britské konzervativní oblečení.
Když musí Bernard nedobrovolně strávit noc na ulici v díle The Big Lock - Out má opět jen svou hnědou košili a černý oblek. V rychlém občerstvení má na sobě stejnokroj, který nosí všichni zaměstnanci. Skládá se z žluté košile s červenou vestou a motýlkem. Vše doplňuje červená kšiltovka. Fran má opět svou červenou halenku a šátek, doma je ale v červeném pyžamu. Manny si oblékne košili a šortky, a když si myslí že je "osamělý voják" dá si přes sebe deku. Později dostane ještě na hlavu mokrý ručník, "protože to tak dělávají ve filmech". Dále tu vystupuje technik z bezpečnostní firmy, který má oranžovou košili a kalhoty.

V díle He's Leaving Home se Bernard opravdu zuřivě převlékal. Nejdříve měl modrou, poté červenou a nakonec hnědou košili. Na všem měl svůj černý oblek. Později se musel zbavit slipů, které dal na rádio. Pak si zase převléknul košili, tentokrát si dal černou s bílou mřížkou. Aby potěšil Fran, naposledy se převlékne a dá si zářivou zelenou košili a červeno-modrou vázanku. Fran se také hodně převlékala, v zásadě střídala fialovou košili a tmavý kostýmek s červenou košilí a oranžovým kostýmkem. V tomto díle také nosí kabelku. Manny má ze začátku ohoz stejný jako v díle Grapes of Wrath, tedy černé triko, kalhoty a flanelovou košili. Ráno má jen župan a fialový ručník. Když utíká z domova má džíny a džínovou bundu, pod kterou má šedou mikinu. Pod ní má ještě červenou košili s lebkami. Na hlavě má černou čepici. Před objektivem se změní na motorkáře a bohatou paničku, z doby někdy z konce 19. století. Když jde nakupovat, má košili s leopardím vzorem, oranžové sako a make-up. Na krku má zlatý řetízek. V restauraci má stejnou košili a norkový kabát. Na ruce má plno prstenů a na oči si dá sluneční brýle. V tomto díle se také objevuje fotograf, který nosí různé kožené kalhoty a saka, pak policisté a japonští byznysmeni.

Obrázek Copyright