Obrázek logo

Obrázek Informace
Black Books
Články
Dabing
Epizody
Herci
Hlavní stránka
Postavy
Seriál
Vedlejší role
Zajímavosti
Zákazníci

Obrázek Multimedia
Animace
Bonusy
DVD obaly
Kresby
Natáčení
Online kino
Titulky
Wallpapery

Obrázek Komunita
Návštěvní kniha
Odkazy
Přátelé
Redakce
Reklama
Výsledky anket
Web
Obrázek Anketa


Obrázek Anketa


Obrázek Koupit
Kostýmy aneb jak se obléká v Russel's Street - část 3/3

V sedmém díle Entertaiment se Bernard představil ve svém typickém saku a střídavě měnil červenou, modrou a černě károvanou košili. Jako ostatní občas (hlavně když měl kocovinu) nosil velké tmavé brýle. Fran se objevila v červené košili a kalhotách, když hrála na klavír měla zase světle modrou halenku a hnědé kalhoty. Později nosila i svůj černý kožený kabát. Když se vrátila z hospody, měla na sobě rudé triko a červenou sukni s květovaným vzorem. Tuto sukni si později vyměnila za světle modré kalhoty. I ona nosila tmavé brýle. Manny se tentokrát neobešel bez svých košil, které vystřídal hned čtyři. červenou, modrou a dvě pestrobarevné. Ke košilím nosil buď béžové šortky nebo modré Jeany. Objevuje se tu také triko s nápisem KJ 213. které odívá hojně i v dalších dílech. Objevuje se tu i s bílým trikem na kterém je opakující se červenou-šedý obrázek. Samozřejmě i Manny nosil tmavé brýle :) Z dalších postav se tu objevili tři slepci s bílými hůlkami, Kate (o ní více v sekci Ostatní informace --> Bernardovy ženy) a stařenka vybírající na slepé.

Ani za Letní horečky se Bernard nezbavil svého tmavého saka a opět - docela nudně - jen měnil své červené a černě kárované košile. Aby potěšil Alici, vypůjčil si akordeon aby jí mohl zahrát. Fran, aby unikla teplu, nosila jen obyčejné šedé triko a světle modré třičtvrťáky. Poté si vzala i modré triko a kalhoty. Mohli jsme ji vidět i v dioptrických brýlích. Když se snažila vystrnadit Alici, měla bílé kalhoty a modré triko, na "rande" s domácím si oblékla fialové květované šaty. Manny nejdřív nosil jednu ze svých pestrobarevných košil, šortky a sandály. Později si dal na hlavu soustavu větráčku, které ho měly ochlazovat. Poté naletěl na Bernardovy řeči a vzal si zimní bundu a boty, které mu dal. Když propuklo peklo, měl jenom u rozkroku ohřívací láhev a na těle nápis SNĚZ MĚ! Dále se tu objevoval domácí Marchman a Bernardova krátkodobá přítelkyně Alice, dělník a zmrzlinář.

V díle Fever se Bernard nijak neblýskl a jen si měnil košile - červenou, hnědou, modrou a černě károvanou. Fran byla poněkud kreativnější. Nosila červenou košili a šedé kalhoty. Do nové práce si koupila tmavě modrý kostýmek, pod který si dala růžovou halenku. Poté střídala zelenou a červeno-modrou halenku, na všem nosila svůj černý kabát. Manny střídal své košile, objevil se tu i v červeném triku a v triku s nápisem KJ 213. Objevil se tu i ve svém mafiánském hávu, jenž čítal černý oblek, vestu a fialovou košili, doplněnou kloboukem. Dál se tu objevil Nugent, Gus a Danny, podniková rada a nechyběla Tlusťouška, Poďobanec a Ten divnej chlápek co si pořád hraje s koulema.

V desátém díle Blood se Bernard ukázal v obleku a v hnědé košili, ale když vařil, dal si i zástěru. Fran nosila zelenkavou halenku, černé kalhoty a kabát. zelenou halenku později vyměnila za červenou a ještě později se převlékla do proužkovaného trika. Manny se objevil v červeném triku, Jeanové bundě a šortkách. triko si později vyměnil za bílý nátělník s velkým výstřihem, se kterým se nic nepokazí. Když jej Bernard inzultoval, vzal si raději žlutou košili. Ukázal se i v obleku a zástěře. Z dalších postav se tu objevili tetička, sestřenice Martina a bratranci Gregor a Frederic.

Bernard se v díle Hello, Sun ukázal v červené, černé, rudé a nakonec v modré košili. Na všem měl své sako a občas i kabát.Fran nosila červenou halenku a pod tím bílé triko. Vše dovršila bílými kalhotami. Když se dala dohromady z jógy, dala si zelenkavou halenku a svůj věrný kožený kabát. Další, kdo se tu vyskytuje je Eva.

Když jela naše povedená trojka na dovolenou, měl Bernard nejdřív oblek s černě károvanou košilí. Když se vrátili, měl na sobě pestře zelenou košili, červenou sukni a černé vojenské boty. Fran se představila ve své červené halence a šedých kalhotách, později oblékla tyrkysově modrou halenku, zelenkavé kalhoty. Jako jediná se vrátila z dovolené vtom, v čem na ní jela. Manny měl béžové šortky a své triko KJ213, které později vyměnil za modrou košili s palmami. Bernard vyrazil na dovolenou v červené košili, ale vrátil se v černém saku, kraťasech a hodně barevném triku Na očích měl sluneční brýle. Dál se tu vyskytuje barman na letišti z větším množstvím piercingu :)

Obrázek Copyright