Obrázek logo

Obrázek Informace
Black Books
Články
Dabing
Epizody
Herci
Hlavní stránka
Postavy
Seriál
Vedlejší role
Zajímavosti
Zákazníci

Obrázek Multimedia
Animace
Bonusy
DVD obaly
Kresby
Natáčení
Online kino
Titulky
Wallpapery

Obrázek Komunita
Návštěvní kniha
Odkazy
Přátelé
Redakce
Reklama
Výsledky anket
Web
Obrázek Anketa


Obrázek Anketa


Obrázek Koupit
Kostýmy aneb jak se obléká v Russel's Street - část 2/3

Ve třetí sérii hodně ubylo toho "zuřivého převlékání", takže Bernard se v celé sérii objevuje jen ve svém saku. Střídá červenou, modrou a tmavou košili. Jedině v 15. díle mu sako vyprala Mannyho máma a oblek a košile byla na chvíli opět bílá. A pak v posledním dílu dostal Bernard od Mannyho na uši růžová sluchátka.

Manny je na tom lépe, ale také už nestřídá tolik košil jako dřív. Často se objevuje ve svém KJ 213. triku a riflích. Hojně odívá taky hnědou koženou bundu a béžové rifle. Do restaurace si bere tmavý oblek. Na chvíli se Manny mihne v seriálu jen v trenkách, červených ponožkách a šedém triku na spaní. Objevuje se tu také v převleku za americké turisty. Má na sobě béžové klobouček, zelené sako a košili s květovaným vzorem a velkým límcem. Nosí béžové kalhoty a černé brýle. V posledním dílu se tu na chvíli objeví v modro bílé košili, kterou ale brzy převlékne za žluto - modrou. Na konci série má na sobě jen župan.

Fran se ukazuje v červené nebo fialové halence. Na ně si často dá modrý svetr na zapínání. Na chvíli se v seriálu mihne jako kouzelník (v díle Elephants and Hens). Ve zbytku dílu ale jen nosí červené triko, černé kalhoty, pruhovaný pletený svetr a pestrobarevnou šálu. Nosí taky kabelku. Před Mannyho rodiči se ukáže v barevných šatech, ale také v černé noční košili. I Fran se převlékne za turistu z Ameriky a sice do falešného norkového kabátu, bílo-červené halenky a tmavých kalhot. Na oči si nasadí sluneční brýle. V dalších dílech se ukázala v červeném svetru na zapínání a tmavých kalhotách.

Z dalších postav se tu vyskytuje Evan, který nosí béžové kalhoty a různé, avšak jednobarevné košile. Nosí také brýle. Dále se tu vyskytovaly děti, Franiny kamarádky a Mannyho rodiče. Dále číšníci, sázkaři a hráči pokeru, včetně lichváře, u kterého se zadlužil Bernard. Potom Jason Hamilton, právnička Pana Bensona a také hubič hmyzu. Poslední, kdo se v seriálu objevil byla Rowena, Mannyho dívka.


Tímto nám skončil náš malý seriál o kostýmech. Další, čemu se budeme věnovat bude soupis škrábanic z tabule, ale to až někdy příště.


Obrázek Copyright