Obrázek logo

Obrázek Informace
Black Books
Články
Dabing
Epizody
Herci
Hlavní stránka
Postavy
Seriál
Vedlejší role
Zajímavosti
Zákazníci

Obrázek Multimedia
Animace
Bonusy
DVD obaly
Kresby
Natáčení
Online kino
Titulky
Wallpapery

Obrázek Komunita
Návštěvní kniha
Odkazy
Přátelé
Redakce
Reklama
Výsledky anket
Web
Obrázek Anketa


Obrázek Anketa


Obrázek Koupit
Popis epizody
Manny se vrací pozdě v noci z venku, kde byl s kamarády. Bernard si na něj počkal a seřval ho. Po této hádce by se Manny raději nenarodil.
Nazítří ráno si začínají pěkně lézt na nervy. Korunu tomu nasadí Fran, která doběhně do obchodu s tím, že chce mluvit s Mannym. Okamžitě ji vyhodí. Manny se nudí, a tak si hraje se svým jojem. To mu Bernard ustřihne, s varováním, že může někomu vypíchnout oko. Nakonec dá na rádio, které si Manny neustále pouští svoje slipy. Manny prohrál.
Později se Bernard probudí, a na stole leží dopis. Manny volá Bernardovi, že utíká z domova. Bernardovi se nechce číst celý dopis, tak mu ho začne předčítat Manny. Jenže do telefoní budky vletí včela, Manny prostrčí ruku sklem a navíc ho okradou. Zhrozený Bernard položí telefon a vše vyloží Fran která mezitím dolítla do obchodu. Ihned jdou na policii kde nahlásí jeho zmizení. Manny se zatím potuluje na nějakém nádraží, nemá ani penci a má hlad. Všimne si ho nějaký fotograf, který mu koupí hot-dog a pozve jej k sobě domů. Doma mu nalije sklenku vína a zeptá se ho, jestli by si mohl šáhnout na Mannyho vousy. Manny nakonec souhlasí, nic jiného mu nezbývá. Je přeci v cizím bytě. Nakonec postaví Mannyho před foťák a začne Mannyho umělecká kariéra modela.
Fran s Bernardem mezitím vzpomínají na Mannyho, kupodivu nad šálkem kávy. Bernard chce přesvědčit Fran, že je tak vtipný jako Manny a tak se oblékne do barevné košile a dělá samé fórky. Dlouho mu to ale nevydrží, protože najdou Mannyho ustřižené jo-jo. Nakonec Fran dojde k závěru, že Bernard nikdy nechtěl, aby byl Manny na jeho místě a tak ho vyštval. Kupodivu to dojde i Bernardovi......
Manny zatím fotí o sto šest. Jdou na nákupy, do nejluxusnějších restaurací. Manny zažívá život v luxusu. Do té doby je Manny spokojený. Potom, ale najde u onoho fotografa dalšího vlasatého chlápka. To je ale to nejmenší. Jsou tam také tři japonci, kteří si prohlédli Mannyho fotky v časopisu "Velký a vousatý". A jeden s ním chce strávit odpoledne v kasinu, a možná cestu do pokoje....! Manny nakonec usoudí, že nic ho nedonutí, aby šel s cizíma byznysmenama do casína.
Vrací se k Bernardovi. Ráno dojde domů, a začne rovnat knížky do polic. Kolem jde i Fran, která když jej uvidí, je ráda že je vše při starém. Donese víno, které chce Bernard ihned otevřít. Požádá Mannyho jestli nemá vývrtku, ten zaloví v kapse, a z ní mu omylem vypadne žeton z Gems Casina...


Scénář
( Download - 75 kB | DOC   HTML)


Nejlepší hlášky
Manny: Ty mě vůbec neznáš! Můžu jít ven, kdy se mi zlíbí.
Bernard: Tak hele! Možná, že si ostatní kluci z knihkupectví dělají co se jim zlíbí. Ale tady jsi pod moji střechou. Dodržuješ moje pravidla! Tady nejsi u Waterstona.
Manny: Kéž bych se nikdy nenarodil!!!


Bernard: Manny! Přestaň si zpívat v té vaně!
Manny: Já nejsem ve vaně. Jsem na záchodě.


Fran: Zapomeň na to. Kde je Manny?
Bernard: Oh, odešel.
Fran: Odešel?
Bernard: Jo. Je to legrační. Volal mi, že odchází, byl zrovna v telefonní budce, a přiletěla tam včela, on prostrčil ruku sklem začal krvácet a tak a pak ho okradli. Prostě jen tak. Včela, krev, lupič. Oh... Ha, ha, hm... Takže, měli bysme mu pomoct.


Fran: Ty's ho mučil. Nenechal jsi ho jíst mentolky.
Bernard: Nadělaly tolik hluku! Kdyby alespoň počkal a nepil tak rychle mlíko! Ale ne!
Fran: A nenáviděl jsi jeho vousy.
Bernard: Válely se všude okolo!
Fran: A říkal jsi mu, že divně páchne.
Bernard: Vždyť jo! Vždyť jo! Byl cítit jako řepa!


Fotogalerie
Obrázek Black Books - 6. He's Leaving Home 1 Obrázek Black Books - 6. He's Leaving Home 2 Obrázek Black Books - 6. He's Leaving Home 3 Obrázek Black Books - 6. He's Leaving Home 4 Obrázek Black Books - 6. He's Leaving Home 5 Obrázek Black Books - 6. He's Leaving Home 6 Obrázek Black Books - 6. He's Leaving Home 7 Obrázek Black Books - 6. He's Leaving Home 8 Obrázek Black Books - 6. He's Leaving Home 9 Obrázek Black Books - 6. He's Leaving Home 10 Obrázek Black Books - 6. He's Leaving Home 11 Obrázek Black Books - 6. He's Leaving Home 12
(klikněte pro zvětšení)


Epizoda online

 


Obrázek Copyright