Obrázek logo

Obrázek Informace
Black Books
Články
Dabing
Epizody
Herci
Hlavní stránka
Postavy
Seriál
Vedlejší role
Zajímavosti
Zákazníci

Obrázek Multimedia
Animace
Bonusy
DVD obaly
Kresby
Natáčení
Online kino
Titulky
Wallpapery

Obrázek Komunita
Návštěvní kniha
Odkazy
Přátelé
Redakce
Reklama
Výsledky anket
Web
Obrázek Anketa


Obrázek Anketa


Obrázek KoupitSérie 1 | Série 2 | Série 3

Obrázek, Zákazník #1
Nejenže byl tak drzý a vyrušil Bernarda během telefonování, měl dokonce takouvou drzost, že chtěl koupit všechny Dickensovi spisy a nabízel mu 200 liber. Bernard ho všask odmítl s tím, že hledá jen kožené libry aby se mu hodily k peněžence.Obrázek, Zákazník #2
Bernard mu nabídl knížku zadarmo, pokud mu zlomí nohy. Zákazník si to ale v poslední chvíli rozmyslel, protože knížku, kterou si vybral, už četl.

Obrázek, Zákazník #3
Podkopal Berardovu teorii o tom, že lidi ráno knížky nechtějí a že kdyby měli místo knihkupectví pekařství, bylo by už pozdě. Zajímavostí je, že tohoto "milovníka" knih si zahrál spolutvůrce scénáře Graham Lineham.Obrázek, Zákazník #4
Vyrušoval Bernarda, Fran a Mannyho při obědě, a tak mu prodali knížku, která mu zaručeně změní život. Místo toho, aby mu Bernard vrátil drobné, jej poslal na Galaxie Gardens 17 kde měl čekat na další instrukce.Obrázek, Zákazník #5
Jeden student, který si dovolit používat mobilní telefon v Berardově obchodě. Skončilo to tak, že v obchodě neprodali ani knížku a mobil skončil pod neúprosným tlakem Bernardovi paličky.
Obrázek, Zákazník #6
Manny mu chtěl prodat knížku aby tak dokázal Bernardovi, že na to opravdu má. Jenže tenhle chlapík nemá rád prodavače když mu vnucují a nabízejí, co si má koupit. Pořádně Mannyho seřval.
Obrázek, Zákazník #7
Když byl Manny pod vlivem kávy a polciejního serálu Sweeney, považoval tohoto staříka za zločince se zbraní.

Obrázek, Zákazník #8
Tato žena si u Bernarda koupila knížku. Ten jí na její výběr odvětil jen: "Je to hrozné, ale docelá krátké."

Obrázek, Zákazník #9
Chtěl prodat Bernardovi knížky. Ten mu nejdřív nabídl 40 liber, potom mu je dal, hlavně aby už šel pryč i s knížkami.

Obrázek, Zákazník #10
Když pracoval Bernard v rychlém občertstvení, obsluhoval tohoto maníka. Chtěl Mamba Burger, 40 hranolek a a dietní kolu. Opět jej hrál Graham Lineham.
Obrázek, Zákazník #11
Zase nějaký aktivista! Varoval Bernarda, že od něj dostává pasivně hodně kouře. Ten mu jen odsekl, "že je to v pohodě, že mu někdy koupí drink."


Obrázek Copyright