Obrázek logo

Obrázek Informace
Black Books
Články
Dabing
Epizody
Herci
Hlavní stránka
Postavy
Seriál
Vedlejší role
Zajímavosti
Zákazníci

Obrázek Multimedia
Animace
Bonusy
DVD obaly
Kresby
Natáčení
Online kino
Titulky
Wallpapery

Obrázek Komunita
Návštěvní kniha
Odkazy
Přátelé
Redakce
Reklama
Výsledky anket
Web
Obrázek Anketa


Obrázek Anketa


Obrázek KoupitSérie 1 | Série 2 | Série 3

Obrázek, Zákazník #12
Chtěla si koupit knížku Modré písky. Když jí ji Bernard dal, Manny ji jí vytrhl z rukou, protože ji měl zamluvenou Williams.

Obrázek, Zákazník #13
Měl zamluvenou knížku Modré písky, kterou ale Bernard dal Kate, své milované. Nakonec to s Fran svedli na Mannyho a ten si to odskákal a vyšel z toho s monoklem.
Obrázek, Zákazník #14
Manželský pár, který chtěl nějakou knížku na dovolenou. Bernard jim vnutil Tepelnou pohromu, protože přesně odhadl jejich vkus.
Obrázek, Zákazník #15
Snažil se Bernardovi vrátit knížku, kterou si už přečetl. Bernard to ale odhalil díky Mannyho vyníkajícím chuťovým pohárkům. Poznal přesně, podle písku, kde ji měl chlápek na dovolené.
Obrázek, Zákazník #16
Tenhle chlapík měl smůlu, protože když chtěl od Mannyho výtisk tepelné pohromy, zrovna u něj naplno propukl Daveův syndrom.

Obrázek, Zákazník #17
Ralph byl ve špatnou dobu na špatném místě. Když byl Bernard rozladěný z tolika jmen jako Nugent, Danny, Gus atd. chtěl si koupit v Black Books něco od Jamese Elroye. Bernard ho nejdřív chytil pod krkem, pak ho "nadžemoval".Obrázek, Zákazník #18
Snažil se s Bernardem smlouvat o ceně. Sice se mu podařilo srazit cenu na dvě libry, ale za tuto cenu dostal jen knížku s vytženým koncem. Kniha se mu ale tak líbila, že si později chtěl koupit konec. Ten byl nakonec k mání ne za 50 pencí, ale 25 liber, neb i Bernard umí smlouvat :)


Obrázek, Zákazník #19
Když Manny zařídil v obchodě gauč a kávovar a všechno možné, nakuopil tenhle maník knihy za 80 liber, jen proto, že se mu v Black Books tak líbilo.
Obrázek, Zákazník #20
Chtěl něco od Adama Phillipse, ale Bernard jej odsekl poněkud delším monologem, že se má smířit s tím, že nejsou bratři, kteří si na Sicílii místní dvojčata a otevřeli si hospůdku v místním koloritu. Chudák zmatený raději odešel.Obrázek, Zákazník #21
Prodal Mannymu kompletní sérii Freuda. Původní nabídka začala na 20 librách, nakonec se vyšplhala 60 liber, dorbné na taxík a bulku se slaninou s omáčkou.
Obrázek, Zákazník #22
Nejdřív chtěl po Bernardovi, aby mu našel biografii Schuberta. Ten mu "vysvětlil" jak to u nich chodívá. Když se potom vrátili po třech týdnech z dovolené, neustálé vrtání, bouchání a bourání udělalo své a tohoto zákazníka dokonale vyždímalo.


Obrázek Copyright